Klub: Zamów kalendarz u kierownika

Wciąż idziemy do przodu i nie zatrzymujemy się! Po instalacji oświetlenia na naszym obiekcie i organizacji Kryspinów Cup pragniemy przedstawić Państwu kalendarz naszego klubu na rok 2018!

Kalendarze będą do nabycia już od piątku, a dochód w formie cegiełki wspomoże działalność naszego klubu. Już dziś za pośrednictwem fanpage-a lub mailowo pod adresem lks.lotnik@o2.pl można je zamawiać. Na poszczególnych rozkładówkach znalazły się wszystkie nasze drużyny oraz inwestycje poczynione w minionym roku wraz z fragmentami poszczególnych meczów i wydarzeń. Niewątpliwie będzie to ciekawe dopełnienie prezentu, który może znaleźć się i pod Waszą choinką w zbliżające się święta :-)

Istnieje również możliwość złożenia zamówienia na kalendarze na pierwszych noworocznych treningach u kierowników drużyn.