młodziki: MM z JADWIGĄ - Wyjazdowa wygrana-07.05.2017

młodziki: MM z JADWIGĄ -  Wyjazdowa wygrana-07.05.2017

W swoim już czwartym meczu w tym sezonie nasi zawodnicy zmierzyli się na wyjeździe z drużyną Jadwigi Kraków. Od początku spotkania oba zespoły miały problem z utrzymaniem się przy piłce, przez co gra była szarpana. Po upływie kilku minut nasi gracze zaczęli radzić sobie coraz lepiej wykorzystując boczne strefy boiska i stwarzając sytuację strzeleckie. Jedną z nich do przerwy wykorzystał Karcz, piłka po jego mocnym strzale odbija się jeszcze od rąk bramkarza i wpadła do bramki. Do końca pierwszej połowy nasi rywale stwarzali sytuację głównie ze stałych fragmentów gry, jednak do przerwy wynik był korzystny. Po zmianie stron nieco lepiej radzili sobie gospodarze, którzy jednak nadal mieli problem ze stwarzaniem dobrych sytuacji. Duża w tym zasługa dobrej postawie defensywy w tym meczu. Pod koniec spotkania po dwóch dobrych akcjach kolejne dwie bramki dołożył Karcz, który w tym meczu popisał się hat-trickiem.
I tak nasi gracze odnieśli zasłużone wyjazdowe zwycięstwo.

Skład:
Pernal, Powroźnik, Tworzyk A., Łędzki, Michalczyk, Marchewczyk, Bereźnicki, Karcz, Mlostek, Majewski, Adamski, Podolak, Tworzyk M., Socha, Bierzało, Such, Hajto, Rysz.

Bogusław Kuraś