Skrzaty, Ż, M: spotkanie z Rodzicami w środę

Co się tyczy rodziców, zapraszamy na obowiązkowe spotkanie Zarządu Stowarzyszenia z Rodzicami, które odbędzie się w klubowej świetlicy w najbliższą środę, tj. 13 września, o godz. 16:00 z Rodzicami grup skrzatów i żaków, natomiast o 16:50 z Rodzicami młodzików. Na spotkaniu omówimy plany na obecny sezon zarówno te sportowe, jak i organizacyjne. Będzie również możliwość zamówienia strojów personalizowanych, dresów, torb sportowych, koszulek treningowych obrendowanych klubowymi emblematami oraz szalików klubowych, pomocnych przy kibicowaniu naszym najmłodszym pociechom!

Spotkanie z Rodzicami grupy orlików odbędzie się w poniedziałek 25 września.

Również wówczas odbędą się sesje zdjęciowe do kalendarza wszystkich ww. grup. Prosimy wówczas o wzorową frekwencję oraz zabranie ze sobą personalizowanych strojów meczowych, przez tych chłopców którzy na dzień dzisiejszy są już w ich posiadaniu.