Stadion: Mamy oświetlenie!

W dniu dzisiejszym zakończone zostały prac związane z wykonaniem oświetlenia płyty głównej boiska sportowego LKS „Lotnik” w Kryspinowie, realizowanego przez ZWSE Kraków S.A. W ramach zadania inwestycyjnego zabudowano sześć masztów oświetlających całe boisko oraz wybudowana została linia kablowa nn na terenie boiska sportowego do zasilania tychże masztów. Każdy z masztów wyposażony jest w dwie lampy.

Dziękujemy Urzędowi Gminy w Liszkach, reprezentowanemu przez Wójta Gminy Liszki p. Pawła Misia, oraz Radzie Gminy Liszki za sfinansowanie tej kluczowej inwestycji dla dalszego funkcjonowania naszego klubu, który zrzesza w dziewięciu zespołach blisko 200 czynnych zawodników.

Również podziękowania należą się dla Państwa, Rodziców młodych adeptów futbolu naszego Klubu, którzy wsparli swego czasu podpisami złożoną w Gminie petycję. Niektórzy z Was angażowali się w sam etap projektowy i realizacji, i za to stokrotne dzięki!