Zapraszamy na lotnikkryspinow.pl

W dniu dzisiejszym oddajemy do Państwa dyspozycji nową stronę internetową.

Od dnia dzisiejszego to tam znajdować będą się wszystkie najważniejsze informacje dotyczące zarówno działalności Klubu, jak i Szkółki Piłkarskiej. W zakładce "szkółka" przeczytać mogą Państwo o sukcesach naszych podopiecznych od momentu powstania Szkółki.

Wiążemy nadzieję, iż nowa witryna stanowić będzie jeszcze lepsze źródło komunikacji z Państwem: kibicami naszej drużyny, zawodnikami, młodymi adeptami futbolu uganiającymi się za piłką w barwach naszego Klubu czy ich Rodzicami, ale również sympatykami drużyn rywalizujących z Lotnikiem. Wraz z klubowym fanpage-em jest ona źródłem informacji o codziennej działalności naszej społeczności, czy to drużyn seniorskich, czy będących chlubą naszego Klubu drużyn młodzieżowych.

Mamy nadzieję, iż całkiem nowa strona internetowa przypadnie Wam do gustu. Liczymy również na wyrozumiałość w pierwszych dniach działania serwisu, gdy wciąż niektóre funkcjonalności są w trakcie wdrażania.

Jednocześnie, tak jak to miało miejsce dotychczas: gorąco zachęcamy do współpracy w tworzeniu serwisu i przesyłaniu materiałów dotyczących poszczególnych grup, którymi chcemy się chwalić szerszej publice. Zainteresowanych współtworzeniem zapraszamy do działu Redakcja, gdzie znajdą Państwo adres, pod który należy przesyłać materiały związane z funkcjonowaniem naszego Klubu.