Dziękujemy za pomoc!

Choć remont szatni klubowej wciąż trwa to już dzisiaj w imieniu Zarządu Stowarzyszenia oraz Klubu chcieliśmy złożyć serdeczne podziękowania Tym, którzy nie przeszli obok naszego apelu o wsparcie obojętnie! To dzięki Wam zmieniamy nasze pomieszczenia na lepsze, tak by służyły naszym pociechom. I tak serdeczne podziękowania dla:

- Tomasza Kuchasza, Łukasza Michalczyka, Jarka Koziary i Michała Olszewskiego za niezliczoną liczbę godzin poświęconych na prace remontowo-budowlane tak w budynku, jak i wokół stadionu,
- pań: Anny Tworzyk, Mirosławy Łędzkiej, Ewy Brzeźniak za perfekcyjne wysprzątanie pomieszczeń,
- Jarkowi Żupnikowi za przekazane środki czyszczące.

To m.in. dzięki Wam nasza klubowa świetlica zmieniła całkowicie swoje oblicze i mogliśmy z dumą korzystać z niej już w trakcie piątkowych zawodów. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY i mam nadzieję, że będziecie niejako ambasadorami prac społecznych, którzy zainspirują swoją postawą kolejne osoby!

Oczywiste słowa podziękowania należą się już teraz Kraków Airport, które przekazało dotację celową na przedmiotowy remont w ramach konkursu grantowego "Wspieramy wolontariuszy". Dotacja ta wsparta została środkami LKS Lotnik Kryspinów, lecz nie byłoby możliwości realizacji przedsięwzięcia, gdyby nie właśnie wymienieni powyżej wolontariusze poświęcający swój czas by nasi mali piłkarze mogli funkcjonować w lepszych warunkach.

A przed nami jeszcze ukończenie remontu szatni klubowej. Jesteśmy na ostatniej prostej!