Młodziki: Lotnik vicemistrzem powiatu!

W finałach powiatu krakowskiego turnieju "Wakacje z piłką nożną" młodziki naszego klubu sięgnęli po vicemistrzostwo. Ofensywny futbol, oparty na kombinacyjnych akcjach, ładnych dla oka spowodował, iż kryspinowianie pewnie wygrali swoją grupę eliminacyjną. Również w półfinale nie dali szans Radziszowiance Radziszów pokonując ją 5:0. Wreszcie w finale, choć to "lotnicy" objęli prowadzenie, musieli finalnie uznać wyższość TS Skalanki Skała. Nie zmienia to jednak faktu, iż reprezentować będą powiat krakowski w finałach subregionalnych, które odbędą się w najbliższy piątek na boisku w Swoszowicach!

Ponadto na indywidualne wyróżnienie jako najlepszy bramkarz zasłużył zawodnik naszego klubu, Patryk Pernal. Skład podopiecznych Bogusława Kurasia: Pernal - Tworzyk A., Pernal, Michalczyk, Hajto, Karcz, Łędzki, Pac, Marchewczyk. Brawo chłopcy!

Obszerna fotorelacja z zawodów wkrótce na stronie Lotnika.